Dámska ortopedická obuv na suchý zips

Pohodlná zdravotná a ortopedická obuv do zamestnania i na voľný čas s koženou stielkou.

Veľmi pekné a pohodlné ortopedické šľapky na klinovej podrážke. Tieto zdravotné šľapky sa vyznačujú veľmi kvalitným spracovaním a ľahkou podrážkou, ktorá vám pekne formuje nohu a šetrí členky.

ortopedické šľapky biele
Novinka

Zdravotná obuv na suchý zips 310 modrá

Novinka

Kód produktu:

BER S310 MODRÁ

Veľkosť:

40

zvršok - syntetik:

stielka - koža

Výška podpätku :

3 cm

Cena:

 
25,00
Kúpiť

Popis

Kvalitná zdravotná obuv v modrej farbe ktorá sa výborne hodí do zamestnania ale aj pre voľný čas. Ortopedické šľapky sú mäkké, priedušné a poskytujú prirodzenú ochranu proti nepohodliu a únave. Obuv má anatomický tvar stielky ktorý podporuje nožnú klenbu a tým prispieva k zdraviu vašich chodidiel. Obuv doporučujeme pre zdravotnícky personál, kaderníkov, čašníkov.

Ortopedické šľapky so suchým zipsom sú vhodné predovšetkým ako domáca zdravotná obuv. Vďaka povrchovému pásikom na suchý zips je umožnené prispôsobenie obuvi k šírke nohy a výške priehlavku. V oblasti päty je klin ľahko vyvýšený, vďaka čomu nie je chodidlo na úplne rovnej ploche, a nedochádza tak k opuchom.

Špeciálne dámske ortopedické šľapky na suchý zips sú vďaka nastaviteľnej veľkosti priehlavku vhodné aj pre osoby s vysokým priehlavkom.

Odber noviniek zdravotná obuv

Prihlásenie na pravidelný odber noviniek

Vyplňte údaje a získavajte najnovšie informácie o zľavách a novinkách