Čo je to ortopedická obuv

Veľa ľuďom spôsobuje bolesť nôh ich nevhodná obuv. Zdravá obuv by sa mala správne prispôsobiť prirodzenému tvaru chodidla. Ortopedická obuv je navrhnutá špeciálne pre podporu dolných končatín a zabraňuje bolesti nôh a členkov.

Ortopedická obuv

Komu je ortopedická obuv určená

Ortopedická obuv môže ponúknuť výhody pri rôznych poruchách nohy, ako sú ploché nohy, mozole a podobne. Okrem toho je možné uľahčiť chôdzi správnou podporou ortopedickej obuvi, ak trpíte zdravotnými poruchami nôh, ako sú deformácie kostí, neurologické poruchy alebo zranenia.

Ortopedická obuv dokáže tiež pomôcť, ak vaša práca vyžaduje nadmerné státie alebo chodenie. Ak trpíte rôznym typom bolesti nôh, správne zdravotné topánky môžu byť jedným z vašich spôsobov, ako zvládnuť a zmierniť bolesť. Rovnako sú ortopedické topánky vhodné aj ako výborná prevencia voči rôznorodej bolesti nôh.

Zdravotná a pritom moderná obuv

Aj ortopedická obuv môže byť moderná. Nielen pohodlie a zdravie vašich nôh, ale i moderné prevedenia zdravotnej obuvi sú cieľom pri voľbe sortimentu nášho e-shopu. Ortopedická obuv, ktorú u nás nájdete má tvarovanú výstelku, podporuje nožnú klenbu a súčasne je dostatočne priedušná vďaka koženým materiálom.

Výhody ortopedickej obuvi

Je významným liečebni preventívnym zdravotníckou pomôckou určeným na korekciu vrodených aj získaných vád nôh a  ortopedická obuv podpore nožnú klenbu. Svojimi vlastnosťami môže ortopedická obuv vady korigovať, kompenzovať a ak to možno aj kozmeticky zakryť.

Vyberte si priamo na E-shope

Prezrite si našu ponuku, kde nájdete dámsku a pánsku ortopedickú obuv priamo na našom e-shope. 
Vyberte si z množstva modelov kvalitnej zdravotnej obuvi.

Ortopedická obuv do práce

Ortopedická obuv do práce

Zamestnanci, napríklad kaderníci, čašníci, lekárnici, predavači a tí, ktorí pomerne dlhý čas v práci trávia na nohách by mali voliť zdravotnú ortopedickú obuv ako prevenciu. Ortopedická obuv by mala byť vhodne tvarovaná, z prírodných materiálov.

Ortopedická obuv z kategórie zdravotná obuv, je určená pre použitie doma aj v zamestnaní.

Odber noviniek zdravotná obuv

Prihlásenie na pravidelný odber noviniek

Vyplňte údaje a získavajte najnovšie informácie o zľavách a novinkách