Pánska zdravotná obuv na široké chodidlá

Ak vaša noha nezodpovedá veľkosti štandardného nositeľa, nemusíte sa trápiť so zložitým výberom dostačujúcej topánky v kamenných predajniach. Objednajte si u nás pánsku zdravotnú obuv špeciálne navrhnutou pre zákazníka so širšou nohou.

Pánska zdravotná obuv na široké chodidlá

Ktoré materiály sú vhodné?

Širokým nohám najviac vyhovujú pružné materiály, ktoré sa dokážu prispôsobiť každému tvaru nohy. Najpoddajnějším materiálom pre výrobu obuvi je prírodná koža. Kožená zdravotná obuv má výbornú vlastnosť, že sa počas nosenia roztiahne. Preto sa nemusíte obávať, ak koža cez nohu mierne ťahá, pretože sa počas nosenia roztiahne. Roztiahnutiu kože sa dá pomôcť miernym navlhčením materiálu, ideálne lokálne, v mieste, kde materiál ťahá. K roztiahnutiu topánky môžete použiť špeciálne napínače obuvi, ktoré sa vložia do topánky a roztiahnu materiál do požadovaného stavu.


Spoločnosť Mildo ponúka aj pánsku zdravotnú obuv z veľmi kvalitnej kože s perfektným spracovaním. Obuv má anatomické tvarovanie, sú vybavené protišmykovú podrážku a väčšina obuvi je v hodná aj pre "haluxy" alebo ploché nohy a ďalšie problémy. Tieto zdravotné šľapky a sandále, ako dámske aj pánske, sú určené na celodenné nosenie, pre chodidlá so zdravotnými problémami, zachovanie módnej línie a zároveň pre vašuzdravú chôdzu a pohodlný krok.


Zdravotná ortopedická obuv pánska aj pre široké chodidlá

Hľadáte vhodnú obuv, do zamestnania, na doma či voľný čas? Pánska zdravotná obuv s ortopedickými prvkami a so špeciálne tvarovanou stielkou z nášho e-shopu vám zaručene spríjemní každý krok.

Odber noviniek zdravotná obuv

Prihlásenie na pravidelný odber noviniek

Vyplňte údaje a získavajte najnovšie informácie o zľavách a novinkách