Zdravotná letná obuv dámska

Letná zdravotná obuv z aktuálnej kolekcie. Vyberte si zdravotné topánky na leto a objednajte pohodlne cez internet. Letná obuv z prírodnej kože za skvelé ceny.

Dámske šľapky biele LIN L20 01

 
29,00

Letné šľapky na platforme béžové LIN L20 01

 
29,00

Letné šľapky modré LIN L20 01

 
29,00

Letné šľapky zdravotné 813 červená

 
43,00

Letné šľapky 813 bezová 6

 
43,00

Letné zdravotné šľapky na platforme rudy 813

 
43,00

Pohodlné letné šľapky na platforme modré 813

 
43,00

Letné pohodlné šľapky na platforme béžové 813

 
43,00

Pohodlné letné šľapky D04 čierne

 
39,00

Šľapky na platforme hnedé 2395

 
43,00

Dámske šľapky biele 2396

 
43,00

Zdravotná obuv na jar a leto

Vyberajte si z pohodlia domova zdravotné šľapky na leto, ktoré využijete ako vychádzkovú celodennú obuv a užívajte si komfort ktorý lená obuv ponúka.

Letná obuv sa môže využívať aj ako prevencia a liečba najmä plochej nohy. Zdravotné letné šľapky zaručujú pohodlnú chôdzu a navyše napomáhajú k zlepšeniu zdravotného stavu dolných končatín. Na materiály zvršku obuvi sú používané len kvalitné kože.

Letná zdravotná obuv s podporou priečnej a pozdĺžnej klenby dolných končatín. Tento typ obuvi pre dámy sa vyznačuje kvalitným spracovaním, zaručujúcim pohodlie a zdravotnú nezávadnosť.

Dámske kožené šľapky

Dámske kožené šľapky sú klasická letná obuv, ktorá nesmie chýbať v botníku žiadnej ženy. Majú veľa rôznych prevedení, farieb a podpätkov. Naša letná zdravotná obuv prináša aj mnoho výhod. 

Letná zdravotná obuv NOVINKY


Veľmi obľúbenou novinkou na leto sú elegantné dámske sľpaky, ktoré sú otvorené a majú zdravotné prvky. Jedná sa o zdravotnú letnú obuv, ktorá je vyrobená z prírodných materiálov a žiarivých farbách. Výhodou takejto obuvi je tiež to, že nedeformuje nožnú klenbu a tak anatomický tvar chodidla zostáva zachovaný.

Ortopedické šľapky a sandále na leto

V lete by mala byť noha čo najviac na vzduchu a zároveň zostať v pohodlí. U nás nájdete obľúbené šľapky na leto s ortopedickými prvkami, ktoré tieto nároky spĺňajú. Ortopedická stielka napomáha k správnemu držaniu a anatomického tvaru chodidla čím predchádza bolestiam spojenými s nesprávne zvolenou obuvou. Príjemné sú rovnako kvalitné materiály a spracovanie, ktoré zaručí, že vám letné šľapky vydržia dlhú dobu.

Odber noviniek zdravotná obuv

Prihlásenie na pravidelný odber noviniek

Vyplňte údaje a získavajte najnovšie informácie o zľavách a novinkách