Ortopedické šľapky pre zdravé a krásne nohy

Ste typ, ktorý na vzdušné prezúvky alebo vonkajšie šľapky nedá dopustiť. Milujete tú chvíľu, kedy vyzujete jesenné alebo zimné topánky a necháte nohy vkĺznuť do pohodlných šľapiek? Ak sú šľapky zároveň zdravotné s ortopedickými prvkami, predchádzate bolestiam nôh a iným neduhom.

Ortopedické šľapky pre zdravé a krásne nohy

Ortopedické šľapky sú synonymom voľnosti, pohodlia, a hlavne - nohy sa v nich nepotia a cítia pohodlne. Šľapky nosíme doma ako prezuvky, aj von ako letnú obuv. Každý rok si nákupom nových robíme veľkú radosť.


Čoraz viac si uvedomujeme, že už si nechceme kupovať len topánky, čo sú pekné na pohľad, ale musia spĺňať aj ďalšie kritéria pohodlné, aby z nich neboleli nohy.

Zo zle zvolenej obuvi totiž môžu bolieť kĺby - kolená, bedrá a vlastne aj chrbát. Aj zdravotná obuv môže dobre vyzerať a pritom uľaviť nohám.

Dámska zdravotná obuv je vyrábaná vo všetkých možných tvaroch a druhoch, stačí si len vybrať, či chcete lodičky a spoločenskú obuv, zimné topánky, poltopánky, sandále, celoročnú obuv, alebo papuče. Zdravotné šľapky majú anatomicky tvarovanú stielku, ktorá podopiera priečnu klenbu.

Ak si chcete prezrieť alebo kúpiť dámske zdravotné šľapky s ortopedickými prvkami navštívte náš e-shop.

Ortopedické šľapky nielen pre zdravie ale aj krásu vašich nôh


Zdravotná a ortopedická obuv šľapky v dámskom  aj pánskom prevedení nájdete na našom e-shope
Zdravotné šľapky s ortopedickými prvkami uľavia boľavým nohám a predídu vzniku deformít. U nás nájdete aj zdravotnú obuv s ohľadom na špecifické problémy nôh ako je napríklad vybočený palec (halux).

Odber noviniek zdravotná obuv

Prihlásenie na pravidelný odber noviniek

Vyplňte údaje a získavajte najnovšie informácie o zľavách a novinkách