Zdravotná obuv pánska

Pánska zdravotná obuv pre lekárov  a zdravotnícky personál, vhodná aj do kaderníctva a holičstva. Obuv je kožená s koženou bandážovanou (mäkčenou) stielkou. 

Pánske zdravotné šľapky biele

 
37,00

Zdravotné šľapky 166 čierne

 
37,00

Pánska zdravotná obuv biela 701

 
43,00

Pánska zdravotná pracovná obuv biela 202

 
39,00

Ortopedické šľapky biele 17 08

 
17,90

Pánske pohodlné sandále LM 20-02 modré

32,00 €
27,20

Pánske šľapky LM 20-02 modré

32,00 €
27,20

Letná pánska obuv zdravotná

Letná pánska obuv Syrena je určená pre mužov ktorý vyhľadávajú módne trendy a pritom zohľadňujú kvalitnú a zdraviu prospešnú obuv. V sekcii Pánska obuv nájdete aj elegantné letné modely určené pre každodenné nosenie. Obuv je vybavená koženou tvarovanou stielkou.

Zdravotná obuv pánska na leto 313 306

25,00 €
10,00

Pánske letné šľapky 313 324

25,00 €
10,00

Pánske šľapky 4000 čierne

19,00 €
10,00

Zdravotná pánska obuv nielen pre zdravotníkov


Ak túžite dopriať svojim chodidlám kvalitu a podporu, pánska zdravotná obuv premení vašu chôdzu a dlhé státie na nohách v pôžitok! Ponúkame pánsku zdravotnú obuv, ktorú využijete nielen ako pracovnú a domácu obuv, ale aj ako vychádzkovú obuv. Ponúkané šľapky, ktoré zabezpečujú pohodlie, podporou pozdĺžnej klenby a niektoré modely sú tiež doplnené mäkkou stielkou obuvi, ktorá zaistí jemnejšie došliapnutie a väčšie pohodlie.

Pre pánov predovšetkým pohodlie

Pocit pohodlia chodidiel je dôležitý pre každého. Zaručenou možnosťou ako docieliť spokojnosť je poobzerať sa po ľahšej, ortopedickej a priedušnej obuvi. Zdravotná pánska obuv na leto je špeciálna vďaka ortopedickej stielke a prepracovanej koži. Pánska zdravotná obuv s dierkovaním zaručí maximálny odvod vlhkosti od pokožky tela.

Pánske zdravotné prezuvky

Pánska zdravotná obuv je skutočne ideálnou cestou, ak chcete, aby vaše nohy v práci slúžili dlho a tiež im chcete dopriať zdravie a výnimočné pohodlie. Obujte sa kvalitne do zdravotnej obuvi z nášho e-hopu.

Zdravotné šľapky pánske do zamestnania aj na voľný čas

Pánska zdravotná obuv ponúka vysoko kvalitnú a pohodlnú obuv pre mužov. Nájdete tu pánske zdravotné šľapky a papuče a ďalej tiež zdravotnú pracovnú obuv.

Pánska obuv Syrena

Značka Syrena ponúka aj pánske zdravotné šľapky ktoré uspokoja každého moderného muža. Vyberať môžete obuv zdravotnú, ako určenú do zamestnania alebo na voľný čas.

Pohodlná zdravotná obuv pánska

Aj páni využijú kvalitnú pracovnú obuv. Je to prostriedok k lepším pracovným výkonom a hlavne pocitu komfortu v rámci celého dňa. Vyskúšajte, ako sa nosí pánska zdravotná obuv SYRENA. Obuv využijete aj počas vonkajších vychádzok, kde oceníte najmä jej koženú kvalitnú klenbu podporujúcu pocit pohodlia. 

Ortopedické šľapky pánske majú svoju tradíciu už dlho. Je to hlavne tým, ako je táto obuv odolná a pohodlná. Je vhodnou obuvou pre každodenné nosenie vďaka svojej ortopedicky tvarovanej stielke, ktorá pomáha udržiavať anatomický tvar chodidiel a pomáha tak od bolesti nôh a chrbta. Kvalitné materiály ako je pravá koža sú pre nás samozrejmosťou. Vykročte správne každý deň v tých najpohodlnejších ortopedických šľapkách.

Odber noviniek zdravotná obuv

Prihlásenie na pravidelný odber noviniek

Vyplňte údaje a získavajte najnovšie informácie o zľavách a novinkách