Štýlové šľapky na leto: Elegantné, pohodlné aj zdravotné

Orientujete sa v módnych trendoch? Potom vám iste neuniklo, že vysokým podpätkom tento rok návrhári príliš nefandia. Nadchádzajúcej sezóne vládnu pohodlné šľapky, častokrát zdravotné, ktoré už nebudete chcieť zložiť z nohy. Aké typy by vám nemali chýbať?

Štýlové šľapky na leto: Elegantné, pohodlné aj zdravotné

Štýlovým zdravotným šľapkám a sandálom príde na chuť asi každá žena. Hodia sa k šatám, sukniam aj nohaviciam a nosiť ich môžete do mesta, na nákup aj do práce. Jednoduché obutie si skrátka nie je ťažké zamilovať. Do akých typov letnej obuvi sa v lete oplatí investovať?

À la zdravotné prezuvky

Ešte pred pár rokmi by vás zrejme nenapadlo školákom závidieť zdravotné papuče. Akonáhle sa ale objavili na módnych prehliadkach, začal po nich lačnieť celý svet. Vďaka anatomicky tvarované stielke sa vám nebude rúcať klenba a pohodlnú chôdzu si užijete aj pri dlhšej prechádzke.

Ľahké rovné zdravotné šľapky

Takéto zdravotné šľapky majú aj špeciálne vložku, ktorú nalepíte na rovnú stielku, a tým získate o niečo zdravšie a pohodlnejšie obutie.

Letné šľapky na platforme

Potrebujete nahnať pár centimetrov do výšky naviac? Stavte na sľapky s platformou. Hoci vám pretiahnu nohy, stále si môžete užívať pohodlnú chôdzu, čo sa o ihlových podpätkoch povedať nedá. V našom e-shope narazíte predovšetkým na kožené modely, páry so zdravotným účinkom.

Farebná letná obuv na pásky

Ďalším nevyhnutným doplnkom v nadchádzajúcich dňoch sú elegantné pásikové šľapky. Na rozdiel od sandálok ich nemusíte nikde zapínať, skrátka do nich vkĺznete a môžete vyraziť za letným dobrodružstvom. Vyskúšajte kúsky v pestrých odtieňoch.

Odber noviniek zdravotná obuv

Prihlásenie na pravidelný odber noviniek

Vyplňte údaje a získavajte najnovšie informácie o zľavách a novinkách