Zdravá chôdza? Jedine v ortopedických šľapkách

Ak sú naše nohy v nepohodlí, môže sa to výrazne prejaviť bolesťami chrbta, hlavy a kĺbov. Na riešenie týchto zdravotných problémov aj ako preventívna pomôcka slúži zdravotná obuv s ortopedickými prvkami inak nazývaná aj ortopedická obuv.

Ženy však často dávajú prednosť vzhľadu pred funkčnosťou. Pri ortopedických šľapkách z našej ponuky však už nemusí robiť kompromisy. Moderný vzhľad a dokonalá funkčnosť z nich robia obľúbenú zdravotnú obuv. Navyše sú tieto topánky z materiálu, ktorý umožňuje individuálne prispôsobenie každej nohe.

Zo širokého sortimentu si vyberie naozaj každý. Ortopedická obuv bola vyvinutá ako regeneračná pomôcka a je vhodná pre celodenné nosenie. Podrážka je samozrejme protišmyková. Kvalitu obuvi ocenia predovšetkým ľudia, ktorí väčšinu dňa trávia na nohách (zdravotnícky personál, učitelia, zamestnanci v gastronómií a pod.), Ale aj športovci, tehotné ženy, deti a seniori.

Ortopedická obuv tiež spĺňa prísne normy pre výrobu zdravotnej obuvi. Tvarovaná stielka podopiera priečnu aj pozdĺžnu nožnú klenbu a zabraňuje vzniku plochých nôh. Tiež dokonale rozdeľuje zaťaženie na celú plochu nohy a tlmí nárazy pri chôdzi.

Ortopedická obuv pre zdravú chôdzu

Ortopedická obuv, ktorá predchádza vzniku deformít nôh


Zdravotná obuv ako ortopedické šľapky či sandále v dámskom aj pánskom prevedení
zakúpite na našom e-shope za priaznivé ceny.

Odber noviniek zdravotná obuv

Prihlásenie na pravidelný odber noviniek

Vyplňte údaje a získavajte najnovšie informácie o zľavách a novinkách