Celoročná pohodlná obuv so zdravotnou stielkou

Kožená pohodlná dámska obuv so zdravotnou stielkou. Celoročná dámska obuv zaručí potrebný komfort a zdravie pre vaše nohy. Všetky ponúkané vzory obuvi majú koženú tvarovanú stielku. 

Pohodlné kotníkové topánky 559 čierne

 
53,00

Dámske kožené poltopánky na podpätku hnedé

 
53,00

Dámske kožené mokasíny čierne T 2445

 
53,00

Dámske mokasíny kožené čierne T2151

53,00 €
49,00

Dámska obuv T110 B halux

 
49,00

Dámska obuv T 749 halux

 
53,00

Kožená mokasína HBA W21 béžová

 
39,00

Kožená mokasína HBA W21 béžová

 
39,00

Pohodlné kožené mokasíny 1553

36,00 €
18,00

Vychádzková obuv

Doprajte Vaším nohám pevnú oporu a chráňte svoje kĺby. Obuv má špeciálnu koženú stielku, ktorá sa prispôsobí tvaru Vášho chodidla, čo priaznivo vplýva na celkové zdravie Vašich nôh.

Zdravotná obuv je ideálnou cestou k tomu, aby Vám vaše nohy slúžili dlho. Vyrába sa z kvalitných a zdravotne nezávadných materiálov. Obuv je vhodná na každodenné nosenie.

Dámska zdravotná obuv je nielen zárukou kvality ale aj pohodlného nosenia. Pri výrobe sú zásadne používané kvalitné kožené materiály. Obuv sa vyznačuje svojím zameraním na zdravotne a ortopedicky priateľskú obuv, ktorá zásadne znižuje únavu chodidiel a nôh ich nositeľov a pritom aj veľmi dobre vyzerá.

Kvalita na prvom mieste

Najdôležitejším kritériom pri výbere akejkoľvek obuvi je predovšetkým kvalita. Hovoríte, že dámske lodičky sú pre nohy zdravotne závadné? Závadná a pre naše telo nebezpečná môže byť každá nekvalitná obuv. Nie je nič horšie ako zle ušité topánky. Ak si kúpite kvalitné, a precízne ušité dámske zdravotné lodičky, nohy Vás bolieť nebudú. Pevný krok zabezpečí zdravotná stielka (vložka) vhodná pre vysoké podpätky.

Zdravotné lodičky sú veľmi pohodlné a dodávajú nohe potrebný komfort aj pri dlhodobom nosení. Sú určené ako zdravotná, spoločenská či vychádzková celoročná obuv.

Dámska celoročná obuv

Dámska celoročná obuv obsahuje široký sortiment obuvi, ktorú možno nosiť prakticky v priebehu celého roka. Obuv je vhodná na bežné nosenie. Všetky dámske topánky v kategórií dámske celoročné topánky sú vyrobené z prvotriednych prírodných materiálov a ich prevedenie je vždy maximálne kontrolované, aby bola zabezpečená ich najvyššia kvalita. Nájdete tu mokasíny, poltopánky, lodičky a množstvo ďalších.

Dámske mokasíny - elegantná zdravotná obuv

Zvršok obuvi je vyrobený z pravej prírodnej kože. Vnútorná časť obuvi je tiež kožená. Zdravotné mokasíny sú vybavené komfortnou stielkou s podporou pozdĺžnej klenby.

Odber noviniek zdravotná obuv

Prihlásenie na pravidelný odber noviniek

Vyplňte údaje a získavajte najnovšie informácie o zľavách a novinkách