Zdravotná obuv s ortopedickými prvkami prináša benefity

Ak budete nohy pravidelne zaťažovať len nevhodnou obuvou, môžu sa bolesti, a následne aj deformity nôh stať bežnou súčasťou vášho života.

Zdravotná obuv s ortopedickými prvkami prináša benefity

Zdravotnícka obuv predíde vzniku deformít

Pri dlhodobom ignorovaní varovných signálov v podobe bolesti a každý deň sa obúvať do nevhodných topánok, môže spôsobiť, že sa dočkáte deformácie nôh. O čo môže ísť? Ploché nohy, zrútená klenba, vybočený palec, kladivkové prsty, výrastky na chrbte nohy. Navyše mnohé z týchto ťažkostí možno odstrániť iba chirurgicky.

Opakované bolesti hlavy? Zdravotná obuv s ortopedickými prvkami vás ich môže zbaviť

Bolesti hlavy, chrbtice a chrbta alebo svalová únava môžu predznamenávať, že nenosíte vhodnú obuv. Vysoké podpätky znamenajú prenášanie váhy tela na prednú časť nohy, ktorá sa tak veľmi ľahko stane preťažovaná. Chrbtica, predovšetkým krčná, sa tiež nadmerne namáha, čím vznikajú bolesti nielen samotnej chrbtice a chrbta, ale aj hlavy. Opakom topánok na podpätku sú balerínky. Avšak ani s tými to nie je žiadna sláva. Neposkytujú adekvátnu oporu nožnej klenbe. Zdravotná a ortopedická obuv však ide so súčasnými trendmi. Vybrať si zdravotné lodičky, šľapky či čižmy nie je žiaden problém.


Obujte sa do luxusnej a zároveň veľmi pohodlnej zdravotnej obuvi, z ktorej nohy nebolia.
Široká ponuka  obuvi za super ceny, pohodlná zdravotná obuv na opätku s ortopedickými prvkami:

Odber noviniek zdravotná obuv

Prihlásenie na pravidelný odber noviniek

Vyplňte údaje a získavajte najnovšie informácie o zľavách a novinkách