Obuv pre zdravotníkov

Na zdravotnícky personál sú kladené nemalé požiadavky. Preto je dobré, že na nich pamätá ako obuvnícky priemysel (zdravotnícka obuv).

Obuv pre zdravotníkov - zdravotnícka obuv

Zdravotná sestra by na sebe nemala dať poznať žiadnu únavu. A to ani vtedy, keď má pred koncom svoje služby unavené nohy. Zdravotní pracovníci by nemali zabúdať na správne obúvanie v podobe zdravotníckej obuvi, ktorá uľaví od bolesti. 

Zdravotnícka obuv vás poteší mimoriadnou ľahkosťou, vysokou životnosťou a nízkou mierou opotrebenia tejto kvalitne spracované zdravotnej obuvi. Kvalitu zdravotnej obuvi si vychutnáte v podobe sandálov, alebo šľapiek, ktoré vám spríjemnia a uľahčia každý deň v pracovných činnostiach, ale aj pri bežnom nosení.

Stavte na zdravé obúvanieNielen zdravotnícky personál, ale napríklad aj kuchári a kuchárky, mávajú sklon k plochým nohám. Ploché nohy síce môžu byť dané dedičnými dispozíciami, ale najčastejšou príčinou plochých nôh je nevhodný životný štýl, preťažovanie nôh a hlavne zlá obuv. Preto by aj tento personál, rovnako ako lekári, lekárky, zdravotné sestry mali pamätať na zdravotnú obuv.

Myslíme na všetky tieto požiadavky a preto ponúkame kvalitnú zdravotnú obuv do zamestnania, von ale aj domácu zdravotnú obuv s ortopedickými prvkami ako sú: ortopedické šľapky dámske, dámske aj pánske zdravotné sandále a mnoho iných.

Dámska zdravotnícka obuv, ktorá predchádza vzniku deformít nôh

Ponúkame široký sortiment zdravotnej obuvi pre všetky vekové kategórie s ortopedickými prvkami aj pre širšie chodidlá. Niektoré typy upravené špeciálne pre vybočené palce a ďalšie ortopedické problémy. Takáto zdravotná obuv ako sú ortopedické šľapky a sandále dámske a pánske sú obzvlášť vhodné do nemocničných zariadení, lekárni, kuchárov, kaderníkov a podobne.

V klasickej obuvi pre zdravotníkov nájdete aj pohodlné korkové sandále a šľapky. Obľúbená je aj zdravotná obuv s pohodlným zapínaním na suchý zips alebo pracku.

Odber noviniek zdravotná obuv

Prihlásenie na pravidelný odber noviniek

Vyplňte údaje a získavajte najnovšie informácie o zľavách a novinkách