Vychádzková obuv a lodičky so zdravotnou stielkou

Dámske lodičky pre váš absolútny komfort, lodičky sú pohodlné s koženou stielkou.

Dámske lodičky kožené béžové

 
49,00

Dámske kožené mokasíny HBA W21 béžová

 
39,00

Uzavretá obuv tenisky 1852 biela

 
69,00

Kožené lodičky spoločenské

53,00 €
42,40

Kožené lodičky so zdravotnou stielkou béžová matná

 
49,00

Lodičky dámske bordová

53,00 €
42,40

Lodičky na nízkom podpätku čierne

 
53,00

Pohodlná dámska obuv T 2267

 
53,00

Dámska kožená balerínka čierna

53,00 €
26,50

Doprajte Vaším nohám pevnú oporu a chráňte svoje kĺby. Obuv má špeciálnu koženú stielku, ktorá sa prispôsobí tvaru Vášho chodidla, čo priaznivo vplýva na celkové zdravie Vašich nôh.

Zdravotná obuv je ideálnou cestou k tomu, aby Vám vaše nohy slúžili dlho. Vyrába sa z kvalitných a zdravotne nezávadných materiálov. Obuv je vhodná na každodenné nosenie.

Dámska zdravotná obuv je nielen zárukou kvality ale aj pohodlného nosenia. Pri výrobe sú zásadne používané kvalitné kožené materiály. Obuv sa vyznačuje svojím zameraním na zdravotne a ortopedicky priateľskú obuv, ktorá zásadne znižuje únavu chodidiel a nôh ich nositeľov a pritom aj veľmi dobre vyzerá.

 

Kvalita na prvom mieste

Najdôležitejším kritériom pri výbere akejkoľvek obuvi je predovšetkým kvalita. Hovoríte, že dámske lodičky sú pre nohy zdravotne závadné? Závadná a pre naše telo nebezpečná môže byť každá nekvalitná obuv. Nie je nič horšie ako zle ušité topánky. Ak si kúpite kvalitné, a precízne ušité dámske zdravotné lodičky, nohy Vás bolieť nebudú. Pevný krok zabezpečí zdravotná stielka (vložka) vhodná pre vysoké podpätky.

Zdravotné lodičky sú veľmi pohodlné a dodávajú nohe potrebný komfort aj pri dlhodobom nosení. Sú určené ako zdravotná, spoločenská či vychádzková celoročná obuv.

Dámska celoročná obuv

Dámska celoročná obuv obsahuje široký sortiment obuvi, ktorú možno nosiť prakticky v priebehu celého roka. Obuv je vhodná na bežné nosenie. Všetky dámske topánky v kategórií dámske celoročné topánky sú vyrobené z prvotriednych prírodných materiálov a ich prevedenie je vždy maximálne kontrolované, aby bola zabezpečená ich najvyššia kvalita. Nájdete tu mokasíny, poltopánky, lodičky a množstvo ďalších.

Dámske mokasíny - elegantná zdravotná obuv

Zvršok obuvi je vyrobený z pravej prírodnej kože. Vnútorná časť obuvi je tiež kožená. Zdravotné mokasíny sú vybavené komfortnou stielkou s podporou pozdĺžnej klenby.

Aké dámske lodičky u nás nájdete?

Dámske lodičky zo zdravotnou stielkou ponúkajú veľa rôznych štýlov, medzi ktorými určite nájdete tie, ktoré vám vyhovujú.

V jednoduchosti je krása, čo potvrdzujú aj hladké dámske kožené lodičky na nízkom podpätku. Komfortné no pritom elegantné dámske lodičky so zdravotnými prvkami

Odber noviniek zdravotná obuv

Prihlásenie na pravidelný odber noviniek

Vyplňte údaje a získavajte najnovšie informácie o zľavách a novinkách